ÇAĞRI MERKEZİ

0 (312) 278 02 03
/
/
Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı

Maden Gayrimenkul, başarılı geçmişiyle Ankara'nın önde gelen gayrimenkul firmaları arasında yer almakta ve bölgesel lider olma yolunda ilerlemektedir. 
Maden Gayrimenkul olarak, garanti yatırımlarla sizin tasarruflarınıza da para kazandırabiliriz. 

Şimdiki zamanın uzmanıyız. Geçmişten aldığımız bilgi ve tecrübeyi geleceğe taşıyoruz. Ankara’da yatırım avuçlarınız içinde parmaklarınızın ucunda. Belirsizlik kaybettirir, nereye yatırım yapılır biliyoruz ve sizinle paylaşıyoruz.

Gayrimenkul yatırımı şansa bırakılmaz.

Doğru arsa yatırımı ile büyük  kazançlar elde etmiş ve çok insana arsadan para kazandırmış  birisi olarak söylüyorum, arsa yatırımı akıl işidir, öngörü işidir, araştırmak gerekir, iyi takip etmek gerekir.

Doğru arsa yatırımı duyum işidir ama küçük yatırımcı duyduğunda çoğunlukla iş işten geçmiş, bölge almış başını gitmiştir.
Zamanlama işidir, doğru zamanda girmezsen yıllarca boşa yatırırsın paranı, o bakımdan öyle ezbere yatırım yapılmaz, gelişen bölgeleri takip etmek, geriye dönük fiyat analizi yapmak, çevredeki arsa rakamlarını kıyaslamak, adım adım gelişimi takip etmek gerekir.
Şehrin hızlı gelişim gösteren bölgelerini çok iyi analiz etmek gerekir, yatırımın on yıl sonra ciddi getiri sağlasın istiyorsan şehrin en hızlı gelişen hattındaki ilk imarsız yere, yatırım için almak istenilen dairenin parasını yatırın, bir daire parası ile on yıl sonra çalışmadan yaşayabilecek düzeyde olursunuz. 

Kira ödememek ya da kira geliri elde etmek için alacağınız daire çok  getirisi olan bir yatırım aracı değildir. Arsa veya dükkan ise ciddi paralar kazandırır.

Daire ise sadece bir tane dairedir, yıllar sonra da sadece bir daire olarak kalacaktır,  on yıl kirada otursanız, on yılda o dairenin bedelinin yarısını bile kira olarak ödemezsiniz hiç düşünmüş müydünüz? 
Daire parasına yapacağınız doğru arsa yatırımı, on yıl sonra sizi zengin eder, o daireden en az on tane daire alırsınız. Benim ilk yatırımım bu şekilde olmuştu dairenin onda biri fiyatına aldığım bir arsa ile bir daire sahibi olmuştum hiç krediye bulaşmadan.
Gölbaşı Hacılardan aldığımız arsalar 3 kat prim yaptı.Şimdilerde planlama bitmek üzere. Gerder ve Karataş da hiç yüzümüzü kara çıkarmadı. Gerder’de eski üniversite alanında TOKİ çalışmalara başlamış ve düşük yoğunluklu bir plan öngörülmektedir, Özel Çevre Koruma bölgesi dışında emsaller daha yüksek beklenmektedir.Bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi ofisimizde verilmektedir.
Geleceğin yıldız projesi Çankaya Karataş yani Vadi Ankara projesidir. Sadece Ankara Büyükşehir Belediyesinin vadi projesi için süreci hızlandırması bekleniyor yüksek emsal ve yükseklik serbest olan imar tamamlandı.
Çankaya bölgesinin gelişim aksı alternatifsiz bu bölgedir. Eymir gölü bölgeyi rakipsiz yapmaktadır.

Eskişehir yolu hattı    Ankara’nın hızlı gelişim gösteren bölgesi olup, coğrafi konumu sebebi ile son yıllarda iş dünyası yatırım yapmaya başlamıştır. Bilhassa Konutkent ile Yaşamkent arası yapılan plazalar ve rezidanslar makul satış fiyatı ve kira avantajı ile  Söğütözü ve Çukurambara alternatif olmaya başlamıştır,. Bu da bölgeyi yatırım yapmaya teşvik edici bir unsur olmuştur.

Eskişehir yolu üzerinde imarsız bulacağınız ilk yerler Dodurga ve Şehitali bölgeleridir. Dodurga’da birkaç imar planı yapılmış ama henüz neticelenmemiştir ama seçim sürecinin sonunda mutlaka tamamlanacaktır. 
Şehitali’de  çalışmalar devam etmektedir. Bununla ilgili bilgi ve belgeler yine ofisimizde size sunulacaktır. Buralara bir daire parası ile yapacağınız yatırım, on yılda size servet kazandırır, ama kesin kazandırır, zira adım adım her yıl ortalama bir kilometre  ilerleyen şehir, on yılda buraları da ihya edecektir.

Malıköy Organize  ile, Sincan Organize arası Anayurt ve Türkobası ayrıca Yenikent / Osmaniye,Kesiktaş ve Yeni Cimşit’de   planlanan Organize Sanayi Bölgeleri,konut imarı planlanan yerler ve yolun geçeceği yerlere yatırım yapılabilir, bu hattın yakın zamanda ciddi hareket kazanacağını düşünüyorum. Tarım görüşü alınan bölgeler hakkında bilgi almak ve doğru yerlere yatırım yapmak için danışman arkadaşlarımızla veya ofisimizle lütfen iletişime geçin.

Yatırımda dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de yatırımın muhtemel dönüş süresi yani vadesidir, almayı planladığınız arsa üzerinde şöyle bir çevreye bakın, eğer çevrede herhangi bir yapılaşma yoksa yatırımınız çok uzun vade bir yatırım olacaktır, bölge rakamları ile kıyasladığınızda fiyatlar düşük olmak şartıyla bahçe işleri ile uğraşmak için alabilirsiniz veya planlama ile ilgili ciddi duyumunuz varsa alıp, kar görüp satabilirsiniz, uzun süre beklemeye gelmez, zira çok beklerseniz vitrindeki mal gibi gayrimenkul yatırımı da tozlanır. Ekonomik  ömrünü bekleyerek  tamamlayan portföy biran önce elden çıkarılmalıdır. Yenilenmeyen  yatırım kaybetmeye başlar.

Keşke dememek için arsaya yatırım yapın…
Geleceğinizi inşa etmek için, hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için yatırım yapın…
Dedem veya babam şuradan bir yer alsa idi şimdi zengindim diyorsanız siz çocuklarınızı ve torunlarınızı bundan mahrum etmeyin…Empati yapın gelecek nesiller sizden övgü ile bahsetsin. 

Hiçbir yatırımı küçük görmeyin unutmayın ki siz de küçük bir çocuktunuz ve büyüdünüz…yatırımlarınız  da zamanla büyüyecekler…

Herşeyin güncellendiği günümüzde siz de 

GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZI GÜNCELLEYİN…Şimdi bizi arayın.

Güvenilir, işini aşkla yapan yeni ekibimizle birlikte kanıtlanmış başarılarımıza bir yenisini daha eklemek ve daha iyi sonuçlar almak için burdayız.

Yeni keşiflerinizde bizimle olduğunuz için teşekkürler.